background

O nas

O firmie
kilka słów o naszej działalności

Firma Koniowozy Struś powstała w 1989 roku, gdzie na początku istnienia specjalizowaliśmy się w produkcji specjalistycznych samochodów do przewozu drewna. W roku 2000 dzięki kontaktom z właścicielem niemieckiej stajni zaczęliśmy produkować pierwsze koniowozy. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz wysoki poziom zdobytej wiedzy umożliwia nam indywidualne podejście do klienta dbając tym samym o jego potrzeby i wymagania. Nasze koniowozy uznają coraz szersze uznanie w gronie klientów z całej Europy. Profesjonalizm, jakość, trwałość to główne cele stawiane przed zespołem naszej firmy. Misją naszej firmy to spełnienie wymagań oraz marzeń naszych klientów.
https://koniowozystrus.pl/wp-content/uploads/2019/09/foto-01.png

Oferta
to czym się wyróżniamy

Specjalizujemy się zabudowami na podwoziach samochodów ciężarowych. Posiadają one stajnie od 2 do 7 koni, jak również przestrzeń dla kilku osób. Na postoju taki pojazd zapewnia wszelkie potrzebne luksusy. Możliwość ugotowania posiłku, zjedzenia go w komfortowych warunkach, zrelaksowanie się pod prysznicem czy wygodny nocleg to atuty naszych pojazdów. Prawdziwie luksusowe wnętrza to także odpowiednie oświetlenie, dlatego do dopełnienia i podkreślenia komfortu oferujemy szeroki wachlarz efektów świetlnych. Te i inne potrzeby bierzemy pod uwagę projektując i budując nasze pojazdy.
https://koniowozystrus.pl/wp-content/uploads/2019/09/foto-02.png

Dbałość o szczegóły
ponieważ zwierzęta są najważniejsze

Istotną sprawą jest również możliwość doglądania koni podczas drogi. Na życzenie klienta możemy zwiększyć przestrzeń socjalną poprzez zamontowanie rozsuwanej ściany, która na postoju powiększy pomieszczenie nawet do 50 procent. Konstrukcją takich pojazdów mogą pochwalić się tylko nieliczne firmy. Transport koni sportowych jest niebywałym wyzwaniem, dlatego też pojazd, który jest do tego przeznaczony musi spełniać wszelkie wymogi transportu żywych zwierząt. W związku z tym musimy zapewnić koniom nie tylko bezpieczną podróż, ale także pewny załadunek i rozładunek. Takie wymogi spełniają hydraulicznie opuszczane i podnoszone trapy.
Mają one mały kąt nachylenia oraz wykończone są antypoślizgową gumą i odpowiednio skonstruowanymi barierkami trapowymi. Bardzo istotną kwestią jest zabezpieczenie koni, aby podczas transportu nie doszło do skaleczenia lub uszkodzenia zwierzęcia. Dlatego bardzo dużo czasu poświęcamy na to, aby każdy element wnętrza był odpowiednio dopracowany. Dzięki temu gwarantujemy koniom miękkie, ale pewne stanie, stabilność przegród, odpowiednią wentylację oraz doświetlenie. Oczywiście wszystkie nasze sprawdzone rozwiązania chętnie dopasowujemy do potrzeb, sugestii i doświadczeń właścicieli czworonogów.